pár věcí o mě

1. června 2015 v 22:46 | kikousek.blog.cz
Kdy mě vlastně poprvé napadla myšlenka, že musím zhubnout? Jaký jsem měla důvod?
  1. nikdy jsem si nepřišla něják tlustá...(nechápu)
  2. -nešlo mi učení . Domácí týrání ,nebylo neobvyklé, že občas nebyo jídlo..(v té době jsem si myslela= má to tak být ).
  3. r. 2012. jsem jela do lázní Luhačovic(léčit alergii a astu).Ze začátku jsem nebyla zvyklá jís 5x deně a ješzě tolik,tak jsem jedla jen to co se domě vlezlo..(sestřičky nás tam všechny hlídaly ,abychm zbytečně nevyhazvali jídlo).Nejdřív to nják nebrali važne,že jím méně než ostatní , ale poukazovali ,že jsem hubená(byla jsem tam 2.nejhubenější v mém př:podviživná).Postupem jsem si zvykala na denní davky jída!! bylo toho moc! -já už jíst nectěla rozhodně né tolik a tak jsem se začaa stranit jídlu(váha šla dolů) a tak mě začali váži pravidelně a sledovaly mě při jídle..Jedla jsem vždy minymum jen co sem musela a ještě jsem to šulila.. a tam mě to začalo bavit..byla jsem tam 2nejhubenší,lidé si mě všímali,dávali mi péči,lásku..a najednou to byla ,,hra "já jedla méně,schovávala jídlo, výmluvala se ,dohadovala se ze sestřičkamy, abych už nemusela,.. má váha klesala ( bavylo mě to, stranila jsm se jída,starala se mnohem víc jak vypaám a hlavně o váhu,taky..).Doktoři,sestry mi začali říkat ,že se chvám jako anorektička ( kupudivu mě to lichtilo ,přestože tot slovo mi bylo nprosto cizí) postupem času mi říkali, že jestli nebudu příbírat a jíst normálně nechaí mě převést na P.L. kde se starají o PPP. Tak jsem začla jíst ,ale šulila jsem to tam státale jak se dalo.
  4. . tyraní--právě v lázních jem poznala,pozorovala, lidi kteří se chovali jinak tedy hlavně rodiče mi vysvtlovali ,že to co se děje u mě doma není normální a je to týrání a tak se to všechno začalo řešit a rozjelo..
  5. po příjezdu -jsem to začala více vnímat,řešit tady nešlo jen o mě ,ale o zdraví a živty mích sester ,začlo keré jsem vždy měla zodpovědnost já, a jídlo jedla jsem jak kdy a začínala ho dávat svým sestrám..začalo se to řešit ve škole,mezi kámoši,(trvalo to zhruba 1,5rok)mezitím se to doma zhoršilo, tak že jsem přestávala mít sylu chránit své sestry a žít-zača jsem se(řezat,brát prášky,více cvičit,nejíst a více mi vadilo když neko jen tak poukkázal na mou postavu..tímto všímsem se chránila před terorem ).vše to trvalo dlouhoa mě dcházely,nervy,trpělivost a cut žít a tak po několika sezení u školní psycholožky,doktorky s jizvenýma rukama ,několikrát odvezena do nemocnice ..jsem skončila na PL.OPAVA.r2013 tam mi dost pomohli ale přesto jsem tam skončila ještě 2x(pokus o předávkování a vše dohromady)tam to začal řešit soud a da mě d pěstounctví k babičce..no konci r.2014jsem se dostala na P:L.Kroměříž(skrz jídlo)..no a ted je rok 2015..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama